Dorobek naukowy po angielsku

Mini-Market Insoft istnieje owo układ kasowy stworzony dla sklepów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w interesach są skierowane na obsługę klientów i sprzedaż, a inne akcji są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Centrali oraz Mini-Market Insoft w sklepach to rozwiązania stworzone z tezą o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź grających funkcję w modelu franczyzowym. W takim układzie rolę punktu charakterystycznego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej formie mamy możliwość automatycznego mienia z całych składników oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co za tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

Co daje system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, potrafi stanowić naciągany na urządzeniach dotykowych. Artykuły mogą stanowić określone i potrafią być dane ich parametry, można przypisać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazie i sprawdzaniu poprawności dostaw w biznesie przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz sporo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i elementach. Zasady ustalane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System kupi na podgląd stanów materiałów w czasie rzeczywisty, dzięki czemu ważna natychmiastowo zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w wielu językach, co pozwala na wprowadzenie jednolitego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez względu na koniec, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie interesy miały zbyty, ile pieniędzy tworzy się szukać w kasach w dowolnym ze sklepów, jaką marżę zyskały na sprzedanych towarach.