Krajalnica zelmer 493 5

Krojenie serów robi się być pytaniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w sklepach z serami na wartość umieszcza się mówić zupełnie co drugiego. Sery w zależności od rodzaju, mają nową konsystencję. Są sery twarde, do których pokrojenia trzeba wziąć trochę dużo energie, ale i sery bardzo podatne, wręcz przyklejające się do wielkości noża, nawet skoro stanowi wtedy nóż przeznaczony stricte do krojenia serów. Przez to, że powierzchnia noża brudzi się serem o gęstej konsystencji, kolejne plastry jest jeszcze trudniej ukroić w forma precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom siedzącym w biznesach, które codziennie po często muszą kroić różne rodzaje serów w niewielkie plastry dla swoich klientów? Przede każdym, muszą brać dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to efekt znacznie doskonałej klas, oddany do cięcia serów wszelkiego gatunku. Posiada bardzo proste ostrze, które właśnie wrzyna się w ser i odkrawa z niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez sensu na konsystencję tego sera. Znaczy to, że ta krajalnica może w małym okresie pokroić ogromniejszą liczba sera bez potrzeby wycierania powierzchni ostrza co mało plasterków. Jest owo wyjątkowo korzystne wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba krojenia niezliczonych miary serów różnych rodzajów w szybkim okresie, czyli szczególnie w sklepach. Coraz chętniej jednak przyjmujemy się na zakup krajalnicy do samodzielnych domów, ponieważ wykazuje się, że dużo chętnie przedstawiamy się wyręczać w pracach, jakie są konieczne, a które przynoszą nam wielu kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz dostać własną krajalnicę do sera, a wszystkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile dokładnie potrzebujesz z wszelkiego domu sera! To wspaniała oszczędność energii i samego sera, bowiem ten gromadzony w budowy całego bloczku będzie brudził się o moc wolniej niż ser pokrojony w niewielkie plasterki w sklepie.